У Києві затримали грабіжника, який вирвав сумку у пенсіонерки після банкомата
У Києві затримали грабіжника, який вихопив у пенсіонерки сумку з грошима після відвідування банкомата.
Правоохоронці столиці оперативно затримали підозрюваного у пограбуванні літньої жінки в Солом’янському районі Києва. Зловмисник посеред білого дня вирвав у пенсіонерки сумку, в якій знаходилися документи та чимала сума грошей.
Про це повідомили у поліції Києва.
Напад стався вдень на перехресті вулиць Карпатської та Івана Піддубного. За даними поліції, невідомий чоловік підбіг ззаду до подружжя літніх киян, раптово вихопив сумку з рук 65-річної жінки та втік.
У викраденій сумці були:
* особисті документи;
* 14 тисяч гривень готівкою;
* особисті речі потерпілої.
Як стало відомо, незадовго до інциденту жінка зняла ці гроші в банкоматі.
Правоохоронці оперативно розпочали пошуки після отримання повідомлення про злочин. До розслідування залучили оперативників і фахівців сектору кримінального аналізу Солом’янського управління поліції.
«Протягом кількох годин оперативники встановили місцеперебування підозрюваного та затримали його згідно з статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України», — йдеться у звіті поліції.
Затриманим виявився 21-річний мешканець Києва.
Що загрожує підозрюваному? Слідчі, під процесуальним керівництвом Солом’янської окружної прокуратури, повідомили молодику про підозру за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений під час воєнного стану.
Санкція статті передбачає:
* до 10 років позбавлення волі;
* кримінальну відповідальність за тяжкий злочин;
* подальший розгляд справи в суді.
На даний момент тривають слідчі дії, а затриманому обирають запобіжний захід.