Метро Києва відновило роботу: скасовано обмеження для пасажирів
У метро Києва скасували обмеження: що змінилось для пасажирів
Фахівці завершили роботи та повністю відновили функціонування столичного метро. Інформацію про це оприлюднили у комунальному підприємстві “Київський метрополітен”.
Тепер пасажири можуть безперешкодно користуватись потягами на всіх станціях підземного транспорту Києва.
Обмеження, які діяли в першій половині доби, більше не актуальні. Фахівці повідомили, що о 14:30 було відновлено роботу двох станцій, а також відкрито посадковий вузол між ними.
З раннього ранку потяги проїжджали ці станції без зупинки, але відтепер зупиняються відповідно до розкладу:
“Роботу станцій “Площа Українських Героїв” і “Палац спорту”, а також посадковий вузол між ними відновлено для пасажирських перевезень”, – інформує КП “Київський метрополітен”.
У зв’язку з цими змінами працівники метрополітену звернулись до усіх користувачів. Тепер поїздки містом можливі в будь-якому напрямку, куди курсують підземні потяги:
“Метрополітен відновив роботу в звичайному режимі”, – зазначили фахівці.
Нагадаємо, що тимчасові обмеження в метрополітені були запроваджені через проведення запланованих заходів у центрі міста – відбувся десятий ювілейний Марш рівності «КиївПрайд». Він нещодавно завершився, що дозволило розблокувати метрополітен.
Таким чином, київські пасажири можуть знову користуватися метрополітеном у повній мірі та планувати свої поїздки без будь-яких обмежень.