У Києві іноземець обікрав пенсіонера на 155 тисяч гривень, йому загрожує до восьми років в’язниці
У Києві на суд піде іноземець, який під виглядом реалізації інструментів пограбував пенсіонера на суму 155 тисяч гривень.
У столиці закінчили досудове розслідування справи 19-річного іноземця, якого підозрюють у крадіжці грошових коштів та документів з квартири літнього чоловіка. Обвинувальний акт вже направлено до суду, і злочинцеві загрожує до восьми років позбавлення волі.
Інцидент стався в кінці березня цього року у Святошинському районі Києва.
Як повідомляють правоохоронці, невідомий чоловік відвідав 84-річного жителя столиці та запропонував йому купити електроінструменти за сильно зниженою ціною. Коли пенсіонер на мить відволікся, зловмисник використав нагоду і обікрав його помешкання.
“Поки господар відволікався, злодій викрав зі спальні 2 700 доларів, 700 євро, а також портмоне з документами та банківськими картками”, — зазначили в поліції Києва.
Загальна сума завданих збитків становить близько 155 тисяч гривень.
Зі спальні потерпілого зникли:
– 2 700 доларів США
– 700 євро
– портмоне з документами
– банківські картки
Оперативники разом з аналітиками сектору кримінального аналізу змогли встановити особу підозрюваного. Ним виявився 19-річний громадянин іншої країни.
Його затримали згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили молодому чоловіку про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
– ч. 4 ст. 185 — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану
– ч. 3 ст. 357 — незаконне заволодіння паспортом або іншими важливими особистими документами
Зараз розслідування закінчене, матеріали справи передані до суду.
За крадіжку в умовах воєнного стану та заволодіння документами підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.
У поліції Києва повідомили, що справу розглядатиме суд найближчими днями.