На Київщині жінка загинула внаслідок нападу агресивних собак
Жорстоке звірство: на Київщині жінка загинула від миттєвого нападу
Правоохоронці розслідують жахливий випадок, який завершився трагічною смертю. Про це повідомили в поліції Київської області.
Вечором 19 червня небайдужі громадяни звернулися до поліції, коли виявили закривавлене тіло жінки.
Хто скоїв напад
Виклик до правоохоронців надійшов із міста Бориспіль. Протягом кількох хвилин поліцейські прибули на місце подій. Знайшовши травмовану жінку у непритомному стані, вони викликали медиків та розпочали розслідування.
Оглянувши сліди на тілі постраждалої та поспілкувавшись з очевидцями, виявилося, що напад вчинили дві агресивні тварини. “До поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Бориспіль на жінку напали собаки”, – зазначили правоохоронці.
Жорстоке звірство в темряві
В результаті жорстокого нападу постраждала 79-річна жінка, яка отримала серйозні травми на подвір’ї свого будинку. Саме там її виявили з ознаками сильного кровотечі.
З’ясувалося, що напередодні нападу два сусідські собаки забігли на її земельну ділянку. “За місцем проживання 79-річної жінки на неї напали дві собаки породи кане-корсо, які вибігли з території сусіднього домоволодіння,” – повідомили у правоохоронних органах.
Смерть від укусів
Поліцейські одразу викликали швидку, побачивши закривавлене тіло жінки. Незважаючи на їхні зусилля, жінку не вдалося врятувати. Серцебиття зупинилося вже в лікарні: “На жаль, незважаючи на зусилля медиків, жінка від отриманих травм померла в лікарні,” – інформує поліція Київщини.
Реакція поліції: як діяли правоохоронці
Власницю собак затримано в порядку процесуального законодавства. Слідчі, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України.
Наразі тривають першочергові слідчі дії, в ході яких встановлюються інші деталі події. Правоохоронці продовжують працювати над справою, аби з’ясувати всі обставини вимушеного нападу.